O mnie

Od wielu lat zajmuję się szeroko rozumianą elektryką. Z uwagi na wciąż rosnące zainteresowanie klientów tą dziedziną, zdecydowałem się założyć własną firmę. Dzięki temu mogę teraz rozszerzyć swoją działalność i dotrzeć do wszystkich tych, którzy oczekują fachowej wiedzy, rzetelnej porady, uczciwej wyceny oraz starannie wykonanych prac.

Zajmuję się projektowaniem oraz wykonywaniem nowoczesnych instalacji fotowoltaicznych. Mam także duże doświadczenie w instalacjach elektrycznych, alarmowych, monitoringu telewizyjnym oraz automatyce budynkowej. Swoją wiedzę na bieżąco uzupełniam, stając się profesjonalistą w tym, co robię. Potrafię rzetelnie rozwiązać każdy napotkany problem.

Wszystkie prace wykonywane są pod moim nadzorem przez zespół fachowców. Używam wyłącznie sprawdzonych produktów dobrej jakości, dlatego prace wykonywane przez moją firmę cieszą się długim czasem bezawaryjności. Zawsze jestem otwarty na negocjacje cenowe i zazwyczaj udaje się znaleźć odpowiedni kompromis ceny do jakości, z której poniżej pewnego poziomu nigdy nie schodzę. Dzięki osobistemu zaangażowaniu i rzetelności w wykonywaniu prac dotychczasowi klienci chętnie polecają moją firmę znajomym, a w razie potrzeby wracają do mnie.

Zachęcam do zapoznania się z ofertą, a także do kontaktu osobistego. W razie wątpliwości i pytań pozostaję do dyspozycji e-mailowo i telefonicznie.

Piotr Bachman